Funkcja Live Edit

Funkcja Live Edit

Za pomocą funkcji LIVE EDIT wybierasz co chcesz zmienić i po prostu to robisz. System automatycznie przekierowuje Cię na odpowiednią stronę. Z łatwością zaktualizujesz treść artykułu, zmienisz baner, czy dodasz zdjęcia do galerii.

Użytkownicy

System pozwala stworzyć nieograniczoną liczbę administratorów strony internetowej. Wyróżnia administratora głównego, posiadającego wgląd do wszystkich treści zawartych na stronie oraz konta użytkowników, o określonym poziomie dostępu do danych.

Statystyki

Na stronach internetowych wykonanych w oparciu o system zarządzania trigoCMS! dostępne są automatycznie generowane statystyki. Ponadto system daje możliwość integracji witryny ze statystykami Google Analytics.

Bezpieczeństwo

Automatycznie szyfruje dane użytkowników, dzięki czemu są one bezpieczne. Ponadto panel administracyjny umożliwia określenie uprawnień każdego użytkownika.

Wersja responsywna (mobilna)

System trigoCMS! jest przygotowany do obsługi w urządzeniach mobilnych (responsywość). Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoja strona internetowa oraz panel administracyjny będzie się dobrze wyświetlać nie tylko na komputerach i laptopach, ale także na smartfonach i tabletach.

Niezależne dodawanie treści do poszczególnych wersji językowych strony

Posiadasz różnorodną ofertę dla poszczególnych krajów? Od dziś to już nie problem. Stwórz unikalną treść strony internetowej w poszczególnych wersjach językowych.

Generowanie mapy strony

trigoCMS! automatycznie wygeneruje mapę Twojej strony internetowej. Mapa stanowi narzędzie, dzięki któremu dostępne wyszukiwarki internetowe odnajdują "drogę" do treści umieszczonych na stronie. Ponadto ułatwia robotom sieciowym poruszanie się po Twojej witrynie, co przekłada się na pozyskanie wysokiej pozycji w bazie wyszukiwarek.

Nielimitowana ilość podstron

Nasz autorski system zarządzania treścią daje możliwość utworzenia nielimitowanej ilości podstron. Dzięki temu, sam ustalasz poziom rozbudowania Twojej strony internetowej.

Funkcja Live Edit

Ponad 28 komponentów

System posiada wiele gotowych komponentów. Ich funkcjonalność można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb projektu. System jest wciąż rozwijany a ilość komponentów systematycznie wzrasta. trigoCMS! nie posiada funkcjonalności jakich potrzebujesz? To nie problem. Napiszemy ją dla Ciebie wg konkretnej specyfikacji.

Wielojęzyczność

System zarządzania treścią trigoCMS! umożliwia stworzenie wielojęzycznej witryny. Dużym atutem jest fakt, że panel administracyjny nie posiada ograniczeń w tworzeniu wersji językowych.

Przygotowany do pozycjonowania

Strony internetowe wykonane w oparciu o trigoCMS! przygotowane są do zasad pracy dostępnych wyszukiwarek internetowych. Dzięki czemu system pomaga wypozycjonować witrynę, zwiększając tym samym liczbę jej odsłon.

Kopie zapasowe

Panel administracyjny trigoCMS! umożliwia w prosty sposób utworzyć kopię zapasową Twojej strony www. Kopia bezpieczeństwa zawiera duplikat wszystkich treści na stronie.

Projekt graficzny

Wykonujemy profesjonalne strony internetowe w oparciu o indywidualny projekt graficzny, o rozbudowanej strukturze i funkcjonalności. W pełni odzwierciedlamy indywidualne potrzeby klienta. Łączymy innowacyjne formy z przejrzystą i prostą nawigacją. Na życzenie klienta możemy wdrożyć również stronę internetową z gotowego szablonu lub projektu graficznego.

Integracja z serwisem Facebook

Korzystanie z panelu administracyjnego trigoCMS! daje możliwość zintegrowania strony z Facebook'iem. Funkcja gwarantuje dodawanie treści na stronę z jednoczesną ich publikacją na portalu społecznościowym. Dzięki temu w łatwy sposób pozyskasz nowych klientów oraz poinformujesz swoich odbiorców o działaniach Twojej firmy.

Darmowa aktualizacja systemu

Każdy z użytkowników trigoCMS! może dokonać darmowej aktualizacji systemu. Aktualizacje zapewniają wprowadzenie niezbędnych poprawek, dotyczących bezpieczeństwa danych.

Bezpłatna pomoc techniczna

Jednakże jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dot. dzialania systemu jesteśmy do dyspozycji. Pomożemy na pewno! Zapraszamy do kontaktu od Pn-Pt, od 9.00 - 17.00. Dodatkowo dostępna jest instrukcja obsługi, która pomaga w obsłudze systemu trigoCMS!

Graficzny edytor tekstu

Graficzny edytor tekstu

Edytor WYSIWYG to graficzny edytor tekstu, zastosowany w naszym systemie. Jego prosta obsługa umożliwia naszym klientom samodzielne dodawanie treści na wdrożoną stronę www. Edytor nie wymaga znajomości programowania czy języka HTML. Praca na nim opiera się na podstawowej obsłudze komputera wraz ze znajomością edytora tekstu np. Word.

Proste zamieszczenie zdjęć, grafik i animacji

Dzięki menedżerowi plików praca ze zdjęcia, grafiką czy filmami jest teraz niezwykle prosta.

Edytor plików graficznych

Uwolnij swoją kreatywność. Bez problemu skadrujesz oraz zmniejszysz wielkość zdjęcia do żądanych rozmiarów.

Multiupload plików

Przyspiesz pracę nad Twoją ofertą produktów czy galerią zdjęć. System pozwala na wgrywanie kilka plików na raz (zdjęć, grafik, filmów itp.) poprzez Menedżer plików.

Możliwość zaprojektowania nowych unikalnych funkcji

trigoCMS! nie posiada funkcjonalności jakich potrzebujesz? To nie problem. Zaprojektujemy i wdrożymy ją dla Ciebie wg konkretnej specyfikacji.

Dodawanie filmów wideo do stron informacyjnych

Wstawiaj swoje filmy bezpośrednio w treść artykułu niezależnie czy to film wgrany na serwer za pomocą menedżera plików, czy to film z YouTube lub Vimeo.

Historia edycji artykułów

Niezwykle przydatna funkcja w edycji artykułów. W każdej chwili system daje możliwość podglądu wcześniejszych wersji oraz ich przywrócenia. Zachowane są również informacje o użytkowniku, dacie i godzinie wprowadznych zmian.

Automatyczny zapis pracy nad artykułami

Proces tworzenia artykułów na stronę czasami trwa długo. System sam zapisuje co pewien czas wynik naszej pracy, tak abyśmy ich nigdy nie stracili np. poprzez utratę połączenia internetowego czy braku prądu.

Graficzny edytor tekstu

Widżety

Istnieje możliwość dodania widżetów takich serwisów jak Facebook, Twitter, Youtube i innych.

Przypomnienia

System będzie przypominał o konieczności wykonania kopii zapasowej strony internetowej oraz zaproponuje kolejną datę wykonania zadania.

Banery

Komponent banerów pomoże przedstawić w efektowny sposób zalety Twojej firmy, produkty oraz zakres usług.

Nieograniczona ilość podstron

trigoCMS! nie ogranicza administratora w wielkości strony internetowej. Twoja strona może składać się od kilku do nawet kilkuset podstron.

Zobacz wersję Demo